Rejestracja Czasu PracyIntegracje - Rejestracja Czasu Pracy

Integracje

Integrujemy nasze oprogramowanie m.in. z systemami Kadrowo – Płacowymi! Możliwa jest integracja plikowa, lub na bazach danych SQL.

Czy możemy się integrować z…?

Podczas wdrażania prawie 1000 systemów w całym kraju bardzo często spotykamy się z pytaniem: czy możemy się integrować z …? Tutaj pada nazwa mniej lub bardziej znanego systemu kadrowo-płacowego, systemu planowania produkcji, systemu klasy ERP lub całkowicie nieznanego nam systemu tworzonego stricte na potrzeby klienta.

Nasza odpowiedź zawsze brzmi: TAK – możemy!
 

Z powodzeniem przeprowadziliśmy kilkadziesiąt pełnych integracji z systemami: CDN Otima – Comarch, SAP, Gratyfikant – Insert i wieloma innymi. Jednym warunkiem, który musi zostać spełniony jest dostęp do danych w systemie, który ma być zintegrowany z naszym systemem rejestracji czasu pracy.

Integracje

Specjalizujemy się w integracjach systemów i automatyzacji procesów; doskonale rozumiemy słowa: „Czas to pieniądz”

 

Zobacz więcej!

Kiedy możemy integrować system Etatomierz z innym systemem?

Jeżeli Państwa system eksportuje dane do pliku, ma otwarty dostęp do bazy danych lub w inny sposób udostępnia informacje możemy je z powodzeniem wykorzystać w naszym systemie. Mogą to być różnego rodzaju dane, niekoniecznie wykorzystywane do obliczeń w naszym systemie – np. dane, które mają kategoryzować jakiś parametr, a nie wpływać na jego zmianę, zawsze możemy prezentować je w indywidualnie przygotowanych dla Państwa zestawieniach.

  • Najczęściej są to dane dotyczące zaszeregowania pracownika w strukturach firmy, jego nieobecności planowanych i zgłaszanych w dziale kadr oraz wydziałów (lokalizacji) w której wykonywana jest praca.

Z kolei, jeśli pojawia się potrzeba prezentacji lub dalszej obróbki danych z naszego systemu w innym systemie funkcjonującym u Państwa w firmie niezbędnym jest tylko możliwość importu przez Państwa system danych w jakiejkolwiek formie – jeśli taki moduł funkcjonuje, my dostosujemy nasz system tak by wymiana danych przebiegała sprawnie i przede wszystkim poprawnie.

  • Informacje o czasie pracy są parametrem, który zawsze podlega dalszej analizie. Naliczanie wynagrodzenia, zestawienia efektywności pracownika, rozliczanie projektów nad którymi pracował dany pracownik, rozliczanie zleceń produkcyjnych – to najczęściej wskazywane obszary integracji. Nie ma przeciwwskazań, by wykorzystywać informacje o korzystaniu z samochodów służbowych w procesie prowadzenie ewidencji pojazdów w firmie, analizować czas pracowników potrzebny na przemieszczanie się z jednej lokalizacji firmy do innej, czasu spędzonego w danej strefie – czas pracy poświęcony na konkretny cel daje bardzo dużo informacji o działaniu poszczególnych procesów w firmie, jest więc znacznie szerszą informacją niż tylko podstawa do naliczenia wynagrodzenia.

czytasz teraz

CZYTASZ TERAZ:Integracje

 

Integrujemy nasze oprogramowanie m.in. z systemami Kadrowo – Płacowymi! Możliwa jest integracja plikowa, lub na bazach danych SQL.
więcej…
artykuły w kategorii

Obszary integracji

 

Integracje naszego Systemu Rejestracji Czasu Pracy z innymi, zewnętrznymi programami. Kadry – płace, ERP i inne.
więcej…

Metody integracji

 

Opis metod integracji systemów Rejestracji Czasu Pracy. Wymiana danych może być prosta (plikowa) albo zaawansowana (tabele MS SQL).
więcej…

Korzyści z integracji

 

Integracje systemów mają na celu przyspieszenie wymiany danych pomiędzy różnymi systemami. Największą zaletą jest oszczędność czasu.
więcej…czytasz teraz

POLUB NAS!


 
 
ODWIEDŹ NAS NA:
 
social media - facebook
 
Polityka cookies
DANE KONTAKTOWE:
 
Biuro Operacyjne - Krakow 30-009 Kraków, ul. Friedleina 6/120
godziny otwarcia biura Pn-Pt 8:00 17:00
numer telefonu BioSys (12) 378 95 37
adres email
© 2024 by rejestracja-czasu-pracy.eu