Rejestracja Czasu PracyOferta systemów RCP - Rejestracja Czasu Pracy

Oferta

Etatomierz – system RCP z którego korzystają setki firm każdego dnia. Sprawdź jak wiele możesz zyskać wdrażając go w swojej firmie.

Profesjonalizm

Nasza oferta obejmuje systemy ewidencji czasu pracy, które dzięki modułowej budowie, możemy dostosować do wymagań każdej firmy. Każdy projekt, wdrażamy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Nasi doświadczeni inżynierowie, gwarantują niezawodność i pomagają wyeliminować wszelkiego rodzaju przeszkody, stojące na drodze do osiągnięcie celu. Już na etapie analizy przedwdrożeniowej wskażemy obszary, które wymagają zwrócenia szczególnej uwagi, tak by wdrożony system spełnił wszystkie stawiane mu wymagania.

oferta BioSys

Szeroka oferta, indywidualne rozwiązania –
w systemach RCP wybór jest prosty – BioSys

 

Zobacz więcej!

Innowacyjność

System Etatomierz, to innowacyjne podejście do tematu czasu pracy. Projektując poszczególne moduły systemu, projektanci chcieli osiągnąć jeden cel: minimum pracy, maksimum korzyści! Stąd w systemie pojawiają się funkcjonalności, które mają na celu rozproszenie pracy niezbędnej przy jego obsłudze na całą załogę. Cykliczne harmonogramy czasu pracy, elektroniczne propozycje urlopów, samokontrola pracowników w kontekście poprawności zarejestrowanych zdarzeń, propozycja ich korekty. Dostęp do zestawień o czasie pracy dla każdego z pracowników (również z domu) to tylko niektóre innowacje systemowe, zastosowane w Etatomierzu. Obsługa systemu w kadrach sprowadza się tym samym do zatwierdzania gotowych zastawień, a nie ich mozolnej analizy i korekty.
Dopełnieniem pozwalającym na szybką analizę danych jest nowoczesny system raportowania, pozwalający na zmianę układu raportu i danych wyświetlanych w tabeli. Jednym ruchem możemy zmienić kontekst analizy z analizy czasu pracy, na analizę TOP10 spóźnialskich, czy najbardziej punktualnych pracowników.

Minimum obsługi systemu,
maksimum korzyści!
 

Otwartość na pomysły

Dopełnieniem naszej szerokiej oferty jest nasza otwartość. Rozwiązania, które proponujemy nie są zamkniętym produktem. Nasi inżynierowie przede wszystkim słuchają Państwa sugestii i pomysłów – Nikt przecież nie zna własnej firmy, lepiej niż jej pracownicy! Jeżeli w firmie funkcjonują pewne zwyczaje, nazewnictwo lub inne systemy, z którymi należy się zintegrować, my uwzględnimy to w projekcie i dostosujemy wdrażany system do Państwa potrzeb. Wyznajemy zasadę, że to system ma funkcjonować dla firmy, a nie firma dla systemu.

System jest dla ludzi,
a nie ludzie dla systemu!
 

czytasz teraz

CZYTASZ TERAZ:Oferta

 

Etatomierz – system RCP z którego korzystają setki firm każdego dnia. Sprawdź jak wiele możesz zyskać wdrażając go w swojej firmie.

więcej…
artykuły w kategorii

Rejestrator Czasu Pracy

 

Niezbędnym elementem systemów RCP jest Rejestrator Czasu Pracy, (terminal RCP). W ofercie: biometryczne i zbliżeniowe.
więcej…

Innowacje systemowe

 

Zobacz, jakie innowacje wprowadziliśmy dla naszych klientów. Zapewniamy nowoczesne technologie i nowatorskie pomysły.

więcej…

Oprogramowanie-system RCP

 

Etatomierz – to cały system RCP! Zobacz, jakie możliwości oferujemy! Gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
więcej…czytasz teraz

POLUB NAS!


 
 
ODWIEDŹ NAS NA:
 
social media - facebook
 
Polityka cookies
DANE KONTAKTOWE:
 
Biuro Operacyjne - Krakow 30-009 Kraków, ul. Friedleina 6/120
godziny otwarcia biura Pn-Pt 8:00 17:00
numer telefonu BioSys (12) 378 95 37
adres email
© 2024 by rejestracja-czasu-pracy.eu