Rejestracja Czasu PracyProces wdrożenia - Rejestracja Czasu Pracy

Proces wdrożenia

Opis przebiegu procesu wdrożenia systemów RCP u klienta. Począwszy od analizy potrzeb aż do opieki nad wdrożonym systemem.

Proces wdrożenia Systemu BioSys

Wdrożenie systemu Rejestracji Czasu Pracy jest procesem indywidualnym. Jego zakres i poszczególne etapy uzależnione są od wielkości i złożoności projektu. Dobrze dobrany i funkcjonujący system RCP to nie tylko odpowiedni program i bezawaryjne urządzenia, ale przede wszystkim skutecznie przeprowadzony proces wdrożenia systemu i wsparcie posprzedażowe.

Gwarancją poprawnie wdrożonego systemu jest doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra BioSys. Potwierdza to ilość wdrożonych systemów, a także liczne referencje naszych klientów.
Wielu klientów obejmujemy także umowami stałego wsparcia, dzięki temu 98% zgłoszonych problemów rozwiązujemy w ciągu 12h od momentu zgłoszenia.
Proces wdrożenia systemu Rejestracji Czasu Pracy można podzielić na kilka etapów:

Proces wdrożenia systemów BioSys

Profesjonalnie:
szybko, bezpiecznie, skutecznie

 

Zobacz więcej!

I. Analiza przedwdrożeniowa

Ten etap jest kluczowy dla skutecznego funkcjonowania przyszłego systemu; dzięki analizie zyskujemy:

  • możliwość określenia czasu realizacji systemu RCP z 95% dokładnością
  • możliwość określenia kosztu realizacji zaplanowanego systemu RCP z 95% dokładnością.

Analizie poddawane są:

  1. potrzeby klienta
  2. cele wdrożenia systemu
  3. oczekiwania po wdrożeniu systemu
  4. faktyczny stan infrastruktury IT

Cieszy nas fakt, iż ten etap jest doceniany przez coraz większą grupę klientów (ok. 25% firm wdrażających systemy Rejestracji Czasu Pracy korzysta z tej usługi).

II. Instalacja urządzeń (wykonanie okablowania)

Weryfikacja infrastruktury na etapie analizy, pozwala dobrze zaplanować prace związane z przygotowaniem okablowania komunikacyjno-zasilającego. Na tym etapie także montowane są urządzenia: rejestratory czasu pracy, czytniki na karty oraz biometryczne, zasilacze i inne elementy systemu rozliczania czasu pracy.

III. Instalacja oprogramowania

W tym samym czasie wdrożeniowcy BioSys rozpoczynają prace zdalne związane z instalacją części software’owej m.in. bazy danych, końcówki aplikacyjne, serwisy, moduł WEB dla pracowników itp. Instalacja wszystkich elementów związanych z oprogramowaniem realizowana jest zdalnie, a to w znacznym stopniu obniża sumaryczny koszt wdrażanego systemu Ewidencji Czasu Pracy.

IV. Uruchamianie systemu

Najbardziej złożone realizacje uruchamiane są etapami, włączając do systemu kolejne części przedsiębiorstwa. Finałem tego etapu jest już w pełni uruchomiony system do Kontroli Czasu Pracy, w którym pracownicy rejestrują swoją obecność.

V. Integracje

Jako producent dajemy gwarancję skutecznych integracji: począwszy od tych najprostszych (eksport plikowy) a skończywszy na tych najbardziej profesjonalnych i w pełni automatycznych – widoki na tabelach w bazie danych (ewentualnie trigger’y). Dzięki dużemu doświadczeniu, BioSys jest gwarancją poprawnie przeprowadzonej integracji z większością programów kadrowo-płacowych, ERP i innych dostępnych na rynku.

VI. Nadzór powdrożeniowy (okres od 30 do 90 dni)

Obejmujemy opieką wdrożone systemy i w ustalonym okresie zobowiązujemy się do bezpośredniego nadzoru systemu i bezpłatnej rekonfiguracji.

VII. Asysta techniczna


Klienci, dla których wysokim priorytetem jest krótki czas rozwiązywania problemów (do 24h), proponujemy umowy stałego wsparcia technicznego (asysta techniczna). Daje to gwarancje utrzymania systemu w ciągłym ruchu, gwarantując koszty na ustalonym poziomie.

czytasz teraz

CZYTASZ TERAZ:Proces wdrożenia

 

Opis przebiegu procesu wdrożenia systemów RCP u klienta. Począwszy od analizy potrzeb aż do opieki nad wdrożonym systemem.
więcej…
artykuły w kategorii

Wsparcie techniczne

 

Nasze wsparcie przy wdrażanych systemach Rejestracji Czasu Pracy. Oferujemy pomoc zdaną, telefoniczną i na miejscu u klienta.
więcej…

Aktualizacje

 

Oprogramowanie zawsze na czasie! Co miesiąc wprowadzamy nowe funkcje i rozwiązania! A wszystko za pomocą „jednego kliknięcia”.
więcej…

Indywidualne rozwiązania

 

Każdy system RCP powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Takie są właśnie nasze systemy! Zapraszamy do kontaktu.
więcej…czytasz teraz

POLUB NAS!


 
 
ODWIEDŹ NAS NA:
 
social media - facebook
 
Polityka cookies
DANE KONTAKTOWE:
 
Biuro Operacyjne - Krakow 30-009 Kraków, ul. Friedleina 6/120
godziny otwarcia biura Pn-Pt 8:00 17:00
numer telefonu BioSys (12) 378 95 37
adres email
© 2024 by rejestracja-czasu-pracy.eu