Rejestracja Czasu Pracy

INNOWACJE SYSTEMOWE

Przenośne rozliczanie czasu pracy z wykorzystaniem sieci GSM. Produkujemy przenośne walizki RCP!
więcej…


 

Moduł SMS i eMAIL – w trybie rzeczywistym informujemy kierowników np. spóźnienia pracowników!
więcej…

O NAS

Firma BioSys zajmuje się szeroko pojętą Ewidencją Czasu Pracy i Kontrolą Dostępu. Opieramy się na autorskim, elastycznym oprogramowaniu Etatomierz. Dostarczamy Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania. Rejestracja Czasu Pracy jest pierwszorzędnym obszarem, w którym mamy największe doświadczenie.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, by dostarczyć taki system, który najlepiej zaspokoi Jego wymagania. Bierzemy pod uwagę wszelkie wytyczne podane przez zamawiającego z uwzględnieniem możliwości zaproponowanego sprzętu. Bardzo często, już po wdrożeniu okazuje się, że wymagania i oczekiwania się zmieniają w trakcie użytkowania produktu. Jesteśmy otwarci na kolejne sugestie i długoterminową współpracę.
Dla naszych systemów oferujemy Państwu możliwości integracji z dodatkowym oprogramowaniem, np. kadrowo-płacowym, ERP i innym. Zawsze staramy się maksymalnie zautomatyzować wszelkie czynności osób obsługujących oprogramowanie, by zrównoważyć ilość niezbędnej pracy operatorów i przejrzystość prezentowanych informacji.
Rejestracja czasu pracy bardzo często jest na równi wykorzystywana z systemami kontroli dostępu. Z jednej strony mamy wówczas szczelny system KD, z którego możemy czerpać informacje o czasach wejść i wyjść pracowników.

ewidencja czasu pracy - oferta BioSys

Oferta

 

Etatomierz – system RCP z którego korzystają setki firm każdego dnia. Sprawdź jak wiele możesz zyskać wdrażając go w swojej firmie.

więcej…

integracje systemów Rejestracji Czasu Pracy

Integracje

 

Integrujemy nasze oprogramowanie m.in. z systemami Kadrowo – Płacowymi! Możliwa jest integracja plikowa, lub na bazach danych SQL.
więcej…

wdrożenie i wsparcie klienta - rónież analiza przedwrożeniowa

Wdrożenie i wsparcie

 

Naszych klientów wspieramy zarówno podczas samego wdrożenia, jak i w czasie użytkowania naszych systemów. Zobacz, jakie usługi oferujemy!
więcej…


 
Zobacz szczegóły...

Oprogramowanie-system RCP

 

Etatomierz – to cały system RCP! Zobacz, jakie możliwości oferujemy! Gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
więcej…

Innowacje systemowe

 

Zobacz, jakie innowacje wprowadziliśmy dla naszych klientów. Zapewniamy nowoczesne technologie i nowatorskie pomysły.

więcej…

Rejestrator Czasu Pracy

 

Niezbędnym elementem systemów RCP jest Rejestrator Czasu Pracy, (terminal RCP). W ofercie: biometryczne i zbliżeniowe.
więcej…

Zobacz szczegóły...

Korzyści z integracji

 

Integracje systemów mają na celu przyspieszenie wymiany danych pomiędzy różnymi systemami. Największą zaletą jest oszczędność czasu.
więcej…

Metody integracji

 

Opis metod integracji systemów Rejestracji Czasu Pracy. Wymiana danych może być prosta (plikowa) albo zaawansowana (tabele MS SQL).
więcej…

Obszary integracji

 

Integracje naszego Systemu Rejestracji Czasu Pracy z innymi, zewnętrznymi programami. Kadry – płace, ERP i inne.
więcej…

Zobacz szczegóły...

Proces wdrożenia

 

Opis przebiegu procesu wdrożenia systemów RCP u klienta. Począwszy od analizy potrzeb aż do opieki nad wdrożonym systemem.
więcej…

Wsparcie techniczne

 

Nasze wsparcie przy wdrażanych systemach Rejestracji Czasu Pracy. Oferujemy pomoc zdaną, telefoniczną i na miejscu u klienta.
więcej…

Aktualizacje

 

Oprogramowanie zawsze na czasie! Co miesiąc wprowadzamy nowe funkcje i rozwiązania! A wszystko za pomocą „jednego kliknięcia”.
więcej…

Indywidualne rozwiązania

 

Każdy system RCP powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Takie są właśnie nasze systemy! Zapraszamy do kontaktu.
więcej…


 
 
ODWIEDŹ NAS NA:
 
social media - facebook
 
Polityka cookies
DANE KONTAKTOWE:
 
Biuro Operacyjne - Krakow 30-009 Kraków, ul. Friedleina 6/120
godziny otwarcia biura Pn-Pt 8:00 17:00
numer telefonu BioSys (12) 378 95 37
adres email
© 2024 by rejestracja-czasu-pracy.eu