Rejestracja Czasu Pracysystem RCP - Oprogramowanie Etatomierz - jaki wybrać?

Oprogramowanie-system RCP

Etatomierz – to cały system RCP! Zobacz, jakie możliwości oferujemy! Gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Dlaczego oprogramowanie jest takie ważne?

Mając wieloletnie doświadczenie w obszarze systemów ewidencji czasu pracy dla firm, z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że właśnie oprogramowanie jest najważniejszym elementem systemu rejestracji czasu pracy. To program jest sercem systemu, odpowiadającym za szybkość działania, poprawność obliczeń, przejrzystość raportów, łatwość dostępu do danych. To przez pryzmat oprogramowania użytkownik postrzega cały system rcp i jego funkcjonalności. Zadowolenie z poprawnie działającego systemu, dopełnia łatwy dostęp do zestawień i raportów o czasie pracy.

Etatomierz - oprogramowanie - system RCP

Intuicyjny, elastyczny, skalowalny
– taki właśnie jest system RCP Etatomierz

 

Zobacz więcej!

Oprogramowanie – jak wybrać system RCP?

 

Jakie cechy powinien mieć program rozliczający czas pracy?

Szybkość działania programu, wygląd raportów, dostęp do szybkiej edycji, intuicyjność , możliwości eksportu i integracji – każdy użytkownik ma swoje preferencje i według nich dobiera system. Dostępu do innych danych potrzebuje kierownik zespołu, chcący zdyscyplinować załogę do punktualnego rozpoczynania pracy, manager projektu, którego interesuje czas poświęcony przez kowalskiego na wykonanie konkretnie jednego zadania oraz dział kadr, który zestawia czas pracy z kartą wynagrodzeń. Nie ma uniwersalnego zestawienia dla wszystkich. Zatem najważniejszą cechą każdego systemu IT jest jego skalowalność. System RCP pozwalający przygotować indywidualne raporty, uwzględniający nawyki administratora, nomenklaturę używaną w firmie a przede wszystkim intuicyjną nawigację to najlepsza inwestycja, która w krótkim czasie przyniesie wymierne korzyści.

Na jakie funkcje szczególnie zwracać uwagę?

Program wspierający system rozliczania czasu pracy musi być w pełni zgodny z przepisami prawa pracy. Zgodność z Kodeksem Pracy to podstawowa cecha profesjonalnego systemu czasu pracy. Naliczanie normy godzinowej w miesiącu i w roku, poprawna ewidencja obecności zgodna z wymogami Państwowej Inspekcji Pracy, karta urlopów pracownika to podstawowe zestawienia, z których korzystają kadry. Szczególną uwagę należy również zwrócić na zapisy regulaminu pracy w swoim zakładzie – pracę w ruchomych grafikach, przerwy regulaminowe, wyjścia za zgodą, tolerancję spóźnień czy zaokrąglanie czasu pracy.

Bardzo obszernym zagadnieniem jest również rozliczanie czasu pracy w godzinach nadliczbowych, odbiór tych godzin, naliczanie dodatków za pracę w porze nocnej, w niedzielę i święta. Tutaj interpretacja przepisów przez PIP jest bardzo stanowcza. Należy pamiętać, że to na pracodawcy ciąży obowiązek wynikający z art. 149 Kodeksu Pracy, mówiący o prowadzeniu szczegółowej ewidencji czasu pracy pracowników.

czytasz teraz

CZYTASZ TERAZ:Oprogramowanie-system RCP

 

Etatomierz – to cały system RCP! Zobacz, jakie możliwości oferujemy! Gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
więcej…
artykuły w kategorii

Rejestracja Czasu Pracy – Raporty i wydruki

 

Raporty, wydruki i zestawienia czasu pracy na potrzeby Oprogramowania Etatomierz (Rejestracja Czasu Pracy).
więcej…

Ewidencja Czasu Pracy – KODEKS PRACY

 

Etatomierz + Kodeks Pracy (ewidencja czasu pracy).

więcej…

Etatomierz – możliwości – Kontrola Czasu Pracy

 

Możliwości i funkcje Oprogramowanie Etatomierz (kontrola czasu pracy)

więcej…czytasz teraz

POLUB NAS!


 
 
ODWIEDŹ NAS NA:
 
social media - facebook
 
Polityka cookies
DANE KONTAKTOWE:
 
Biuro Operacyjne - Krakow 30-009 Kraków, ul. Friedleina 6/120
godziny otwarcia biura Pn-Pt 8:00 17:00
numer telefonu BioSys (12) 378 95 37
adres email
© 2024 by rejestracja-czasu-pracy.eu