Rejestracja Czasu PracyKontrola Czasu Pracy - Etatomierz - Możliwości systemu

Etatomierz – możliwości – Kontrola Czasu Pracy

Możliwości i funkcje Oprogramowanie Etatomierz (kontrola czasu pracy)

Etatomierz Etatomierz – Możliwości

Wersje programu Etatomierz - kontrola czasu pracy

Wersje programu Etatomierz

Specjalnie dla potrzeb efektywnej Kontroli Czasu Pracy firma BioSys przygotowała swój autorski program – Etatomierz. Myślą przewodnią podczas tworzenia oprogramowania była prostota jego działania oraz dostępność dla każdego, nawet mało doświadczonego użytkownika.

Wprowadzenie uproszczonej formy poruszania się po systemie pozwala na jego pełne opanowanie już po kilku godzinach pracy. Zaledwie po jednym dniu użytkowania możemy cieszyć się funkcjonalnością systemu RCP, w pełni monitorując czas pracy podległego personelu. Dla potrzeb wykonywania codziennej pracy wystarczy znajomość zaledwie jednej zakładki – obszar raportowania.

Etatomierz

Jako producent zapewniamy o nieograniczonych możliwościach systemu Etatomierz.

 

Zobacz więcej!

Program dostępny jest w czterech wersjach:

  • START – podstawowe funkcje system rejestracji czasu pracy
  • EASY – funkcje pozwalające rozliczać 1 rodzaj przerw oraz decydować o akceptacji nadgodzin
  • PRO – funkcje pozwalające rozliczać wiele rodzajów przerw, wprowadzające logikę kontrolującą poprawność zdarzeń, automatyzację akceptacji nadgodzin i godzin do odbioru, zamykanie okresów rozliczeniowy i wiele innych
  • MASTER – wszystkie funkcje wersji PRO zestawione z Kodeksem Pracy. Automatyzacja planowania pracy, cykliczne grafiki. System kontroluje poprawność planowania pracy i jego realizacji w kontekście przepisów prawa pracy.

Obszar planowania czasu pracy

Planowanie czasu pracy, jest niezwykle ważnym obszarem w procesie zarządzania pracownikami. System Etatomierz posiada bardzo rozbudowany moduł stosowany specjalnie do tego celu. Kontrola czasu pracy Etatomierz umożliwia planowanie, w oparciu o:

  • Pracę zmianową
  • Pracę biurową
  • Pracę w godzinach ruchomych
  • Pracę w trybie ciągłym
  • Pracę w trybie przerywanym
  • Pracę w równoważnym czasie pracy

Sam mechanizm planowania czasu pracy działa szybko i intuicyjnie. Administrator może planować czas dla całej grupy pracowników lub indywidualnie. W czasie rzeczywistym system wyświetla informacje o zaplanowanych urlopach, godzinach pracy i zestawia je z normą kodeksową tak by plan pracy był zgodny z przepisami prawa pracy.

Kontrola Czasu Pracy – Obszar raportowania

Obszar raportowania to zdecydowanie najintensywniej eksploatowany obszar systemu. Program Etatomierz został wyposażony w mechanizm konstruowania indywidualnych raportów opartych na tabeli przestawnej znanej (min. z MS Excel). Mechanizm pozwala bardzo prosto zmieniać zakres danych jakie mają być prezentowane i w kilku kliknięciach zaprezentować zupełnie nowe zestawienie.
Zmiana nazewnictwa, kolorowanie interesujących nas zdarzeń (np. spóźnienia, ucieczki) oraz grupowanie raportów w zakładce ulubione sprawia, że przygotowanie niezbędnych zestawień staje się szybkim i przyjemnym obowiązkiem.

Obszar automatyzacji procesów

Twórcy systemu Etatomierz, zadbali również o to, by powtarzające się procesy wykonywane były automatycznie, bez udziału operatora systemu. Użytkownik nie musi pamiętać o tym, by w systemie były aktualne odbicia pracowników – serwis automatyzacji zadba o to. Kalendarz operacji zaplanowanych zadba również o zmianę czasu z letniego na zimowy w samych rejestratorach, zwolni pamięć zegarów, gdy będzie się zapełniać, poinformuje o próbie sabotażu czy problemach z siecią.

Co więcej, rozsyłanie codziennych raportów o spóźnionych oraz nieobecnych pracownikach, również może wykonywać się samoczynnie o wskazanej porze. Dzięki temu kierownik zespołu zawsze kwadrans po rozpoczęciu swojej pracy otrzyma na skrzynkę mailową aktualny raport osobowy. Kontrola czasu pracy zostaje wówczas w pełni zapewniona w przedsiębiorstwie.

Miesięczne zestawienia dla wszystkich pracowników objętych systemem mogą zostać rozesłane za pomocą jednego kliknięcia myszą. Automatyzacja procesów raportowania jest niezaprzeczalnie największą zaletą nowoczesnego systemu Etatomierz.

czytasz teraz

CZYTASZ TERAZ:Etatomierz – możliwości – Kontrola Czasu Pracy

 

Możliwości i funkcje Oprogramowanie Etatomierz (kontrola czasu pracy)

więcej…
artykuły w kategorii

Rejestracja Czasu Pracy – Raporty i wydruki

 

Raporty, wydruki i zestawienia czasu pracy na potrzeby Oprogramowania Etatomierz (Rejestracja Czasu Pracy).
więcej…

Ewidencja Czasu Pracy – KODEKS PRACY

 

Etatomierz + Kodeks Pracy (ewidencja czasu pracy).

więcej…czytasz teraz

POLUB NAS!


 
 
ODWIEDŹ NAS NA:
 
social media - facebook
 
Polityka cookies
DANE KONTAKTOWE:
 
Biuro Operacyjne - Krakow 30-009 Kraków, ul. Friedleina 6/120
godziny otwarcia biura Pn-Pt 8:00 17:00
numer telefonu BioSys (12) 378 95 37
adres email
© 2024 by rejestracja-czasu-pracy.eu