Rejestracja Czasu PracyWdrożenie i wsparcie - Rejestracja Czasu Pracy

Wdrożenie i wsparcie

Naszych klientów wspieramy zarówno podczas samego wdrożenia, jak i w czasie użytkowania naszych systemów. Zobacz, jakie usługi oferujemy!

Uniwersalne rozwiązanie – czy to możliwe?

Każdą firmę cechują indywidualne potrzeby i oczekiwania. Pomimo iż przedsiębiorstwa działają w tej samej branży lub świadczą te same usługi, ich strategia jest indywidualną ścieżką działań, które wymagają wsparcia, dostosowanego do ich specyfiki. Dlatego, wdrożenie „tego samego systemu” w dwóch podobnych firmach, za każdym razem będzie inne. Nie ma „uniwersalnego” rozwiązania dla wszystkich, dlatego niezmiernie ważnym etapem wyboru i wdrożenia systemu jest analiza przedwdrożeniowa (informacje dostępne również w opisie procesu wdrożenia).

 

Współpraca w zakresie wdrożenia i wsparcia

Wdrożenie systemu to dopiero początek współpracy – 84% naszych klientów korzysta z pełnej asysty technicznej.

 

Zobacz więcej!

Analiza przedwdrożeniowa

Wdrażając system informatyczny, który z zasady ma wspierać kadrę zarządzającą zakładem pracy, należy ze szczególną uwagą skupić się na analizie potrzeb biznesowych. Sformułowanie to jest dość szerokim pojęciem i dlatego równie ważnym jest doprecyzowanie badania potrzeb w kontekście systemu Rejestracji Czasu Pracy.
Podstawowym pytaniem, które należy sobie zadać jest: jaki cel chcemy osiągnąć wdrażając system elektronicznej ewidencji czasu pracy? Wspólnie z Państwem, nasi konsultanci techniczni starają się ustalić obszary, w których system ma funkcjonować, problemy które ma rozwiązać i w końcu wymierne korzyści, które ma przynieść. To już na tym etapie, współpraca pomiędzy doradcami a osobami odpowiedzialnymi za projekt wdrożenia systemu jest bardzo intensywna. Dzięki analizie potrzeb, jesteśmy w stanie zaproponować dokładnie takie rozwiązanie, którego Państwo potrzebujecie.

System idealny – czyli bez zbędnych funkcji

Wybierając idealne rozwiązanie, kierujemy się przede wszystkim doborem funkcji, które będą wykorzystywane u Państwa w firmie. Uważamy, że wdrożenie systemu, który posiada ogrom funkcji zbędnych, z których operator nigdy nie skorzysta jest najgorszym z możliwych rozwiązań. Użytkowanie takiego systemu, staje się trudne, nie intuicyjne i zniechęcające, co w efekcie przynosi straty – również finansowe.
Dlatego rozwiązania, które proponujemy są modułowe. Pozwala to na stworzenie w pełni dostosowanego systemu, do każdej specyficznej branży. Sam system Etatomierz posiada ponad 100 modułowych funkcjonalności.

Uruchomienie systemu w firmie

Po dogłębnej analizie potrzeb, ustaleniu obszarów, wyborze modułów funkcjonujących w systemie nadchodzi czas implementacji rozwiązania w firmie. Sam proces wdrożenia (link) zapewnia Państwa nie tylko o sprawnym uruchomieniu systemu, ale również o nadzorze powdrożeniowym i asyście technicznej.
Klienci, często zapytują „czy wdrożenie mogą wykonać sami?” Oczywiście, że tak – jednak czy jest to opłacalne? Nasi specjaliści, który na co dzień wdrażają systemy i rozwiązują napotkane problemy poradzą bose z tym procesem znacznie szybciej i skuteczniej niż osoba, która spotyka się z tematem po raz pierwszy. Ponadto, zmiana koncepcji w trakcie instalacji urządzeń też nie należy do rzadkości i może skutkować zmianami ideowymi systemu. Warto zatem skorzystać z doświadczenia inżynierów, którzy wdrożyli ponad 1000 systemów w całym kraju.

czytasz teraz

CZYTASZ TERAZ:Wdrożenie i wsparcie

 

Naszych klientów wspieramy zarówno podczas samego wdrożenia, jak i w czasie użytkowania naszych systemów. Zobacz, jakie usługi oferujemy!
więcej…
artykuły w kategorii

Proces wdrożenia

 

Opis przebiegu procesu wdrożenia systemów RCP u klienta. Począwszy od analizy potrzeb aż do opieki nad wdrożonym systemem.
więcej…

Wsparcie techniczne

 

Nasze wsparcie przy wdrażanych systemach Rejestracji Czasu Pracy. Oferujemy pomoc zdaną, telefoniczną i na miejscu u klienta.
więcej…

Aktualizacje

 

Oprogramowanie zawsze na czasie! Co miesiąc wprowadzamy nowe funkcje i rozwiązania! A wszystko za pomocą „jednego kliknięcia”.
więcej…

Indywidualne rozwiązania

 

Każdy system RCP powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Takie są właśnie nasze systemy! Zapraszamy do kontaktu.
więcej…czytasz teraz

POLUB NAS!


 
 
ODWIEDŹ NAS NA:
 
social media - facebook
 
Polityka cookies
DANE KONTAKTOWE:
 
Biuro Operacyjne - Krakow 30-009 Kraków, ul. Friedleina 6/120
godziny otwarcia biura Pn-Pt 8:00 17:00
numer telefonu BioSys (12) 378 95 37
adres email
© 2024 by rejestracja-czasu-pracy.eu